MAŁOPOLSKA


Idź do treści

Firma

Firma MAŁOPOLSKA powstała w odpowiedzi na problemy związane z wykorzystaniem nowych technologii w produkcji elementów z wysokogatunkowych stali nierdzewnych i kwasoodpornych.
Dzięki najlepszym maszynom, oraz przy zastosowaniu najnowszych technologii, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa różnego rodzaju elementy z tej że stali.
Z uwagi na coraz większe zainteresowanie inwestorów wysoką jakością, oraz długoletnim użytkowaniem towarów wykonanych ze stali szlachetnych, od 1998 roku wprowadzamy na rynek produkty dla przemysłu spożywczego, chemicznego oraz budownictwa.
Z wielkim sukcesem zastępujemy wielkogabarytowe zbiorniki na wodę pitną dla sieci wodociągowych, wykonywane dotychczas z betonu, czy ze stali czarnej emaliowanej - zbiornikami ze stali nierdzewnej w gat. 1.4301. Zbiorniki te są spawane z elementów w osłonie argonu, bez wykorzystania klejów i uszczelniaczy, które nie posiadają atestów "do stałego kontaktu z wodą pitną".
Zbiorniki produkowane przez Naszą Firmę mają także zastosowanie w oczyszczalniach ścieków, jako zbiorniki osadnikowe i zbiorniki reaktorów biologicznych.
Na wszystkie produkowane ze stali nierdzewnej- kwasoodpornej elementy udzielamy 10 letniej gwarancji.
Dodatkowo naszymi atutami są: doskonała jakość, krótkie terminy realizacji, oraz co najważniejsze najniższe ceny!!!


Powrót do treści | Wróć do menu głównego